ÚVODNÍ KONZULTACE

PROGRAM metabolic balance

DALŠÍ SLUŽBY

CENÍK SLUŽEB

 
   
       
   

Úvodní konzultace

   
       
   

Úvodní konzultace

O problematice hubnutí se hodně mluví a píše, mnozí z nás jsme teoretickými přeborníky na zdravý životní styl, někteří máme dokonce načteno mnoho knih, vyzkoušeli jsme různé diety a hubnoucí prostředky, ale naše váha se přesto nechce hnout. Nebo jsme možná nějaké to kilo shodili, ale jo – jo efekt zafungoval a za pár týdnů jsme byli zpět na své původní váze nebo dokonce nabrali pár kilo navíc.

Všechny dosavadní diety, které znám i z vlastní zkušenosti, mají jedno společné: Doporučují s několika málo rozdíly všem účastníkům stejné potraviny. Nevycházejí z individuálních potřeb jedinců, které v rámci programu metabolic balance® můžeme zjistit na základě osobní anamnézy a laboratorních hodnot. Cílem výživového plánu není regulace Vaší hmotnosti, ale obnovení zdravé látkové výměny, snížení hmotnosti je „pouze“ vedlejším efektem.

Úvodní konzultace má podobu informační přednášky. Cílem je předat zájemcům detailnější představu o tom, jak program metabolic balance® funguje. Pokud Vám chybí vhled a nerozumíte smyslu pravidel programu, může být obtížné se jimi řídit.

V případě zájmu může být součásti konzultace i zjištění Vaší fyzické kondice. Díky změření na metabolické váze zjistíte např.:  

 

odrážka

celkovou hmotnost

odrážka

podíl tukové tkáně

odrážka

množství svalové hmoty a Vaši fyzickou kondici

odrážka

obsah vody v těle

odrážka

výši Vašeho bazálního metabolismu

odrážka

Váš metabolický věk

 

Co u nás můžete očekávat?

 • Individuální (příp. skupinové) konzultace v příjemném prostředí.

 • Dostatek prostoru pro všechny dotazy související se zdravím a hubnutím.

 • Intenzivní poradenskou službu  – kromě detailního vysvětlení programu i odpovědi na dotazy, pomoc při možných počátečních obtížích, pravidelné kontrolní schůzky, poradenství při nákupech a přípravě jídel.

 • V případě potřeby konzultace s psycholožkou (psychologické vedení je samozřejmou součástí péče).

 

Co u nás rozhodně nenajdete:

 • Zázračné tabletky „rozpouštějící“ tuk.

 • Zázračné diety (slovo „dieta“ u nás nepoužíváme).

 

   
   

Nezapomeňte:

Jediný člověk, pro kterého má smysl hubnout, jste Vy sama!

 

   
   

   
   
   
       
   

Program

   
   

Vaše potrava je vaším lékem, váš lék je vaší potravou."

-Hippokrates

 

   
   

metabolic balance® je komplexní program pro úpravu metabolismu. Díky přechodu na zdravou a vyváženou stravu přispívá ke zlepšení zdraví a umožňuje šetrnou úpravu tělesné hmotnosti. Nejde o žádné jídelní doplňky, zázračné pilulky ani přísné počítání kalorií. Metoda je založena na individuálním jídelním plánu, ušitém na míru podle rozboru krve. Jídelní plán je sestaven speciálním počítačovým programem, jenž byl vyvinut v Německu na základě dlouholeté spolupráce lékařů, vědeckých pracovníků z oboru výživy a počítačových odborníků v roce 2001. A zvláště v Německu tento program momentálně prožívá obrovský „boom”. Není divu, program zaručuje nejen trvalý úbytek váhy, ale i výrazné zlepšení zdravotních obtíží  - má výrazný pozitivní vliv na metabolický syndrom, upravuje pravidelné trávení, má vliv na alergie, kožní problémy, lymfatické otoky, migrény, vyrovnává produkci hormonů (také v menopauze, zvyšuje výkonnost a vitalitu, podporuje zdravý spánek atd.  Proto je vyhledáván i klienty, kteří nebojují s nadváhou, ale chtějí „jen“ trvale zlepšit svůj celkový zdravotní stav nebo kondici. Pokud je to žádoucí, dá se díky této metodě i přibrat.

Každý jednotlivý účastník metabolic balance® je během celého procesu doprovázen odborně vyškoleným poradcem. Doporučuji zúčastnit se některé z informačních schůzek, kde je možné získat opravdu detailní informace o celém programu. Další možností je individuální schůzka, stačí se pouze objednat a domluvit si vhodný termín.  Neexistuje univerzální skladba jídelníčku, která by fungovala u všech, do programu se nelze pustit podle obecných pokynů na vlastní pěst. Poté, co dostane svůj osobní a neopakovatelný jídelní plán,  je klient pod stálou kontrolou svého poradce. Jídelní plán je šitý na míru každého klienta a během života se podstatně nemění, je proto možné se k němu kdykoli vrátit. V praxi to znamená, že už nikdy nebudete vydávat energii ani peníze za další pokusy o zhubnutí – žádné diety, „krabičky“, kurzy, jídelní doplňky, koktejly atd. A protože program metabolic balance® vede nejen k úbytku kil, ale především k výraznému zlepšení zdravotního stavu a posílení imunity, ušetříte nemálo peněz i za léky.

Vaše terapeutka Vám jídelní plán předá, detailně vysvětlí a bude Vás po celou dobu dodržování programu provázet. Očekávejte tedy min. 7 schůzek, jejichž náplní je po předání plánu pravidelné vážení na metabolické váze, měření objemů a především zodpovězení všech otázek, které s programem souvisejí a pravidelně se vyskytují. Společně probíráme případné problémy a nejasnosti, konzultujeme i konkrétní možnosti přípravy jídel podle osobního jídelního plánu. Učíme se „rozumět jídlu“ – tzn. rozumět tomu, které potraviny jsou pro Vás vhodné a proč jsou pro Vaše tělo důležité, které jsou naopak zcela nevhodné. Součástí péče je i tzv. horká linka – možnost konzultací po telefonu v dohodnutých dnech a hodinách mezi jednotlivými schůzkami.

Program může proběhnout dvěma způsoby:

odrážka

individuální program (individuální vedení po celou dobu dodržování programu) Výhodou je intenzita spolupráce, anonymita, individuální přístup.

odrážka

skupinový program (sezení probíhají v malé skupince, příp. v páru). Výhodou je vzájemná podpora mezi členy skupiny, možnost radit si navzájem, vyměňovat si zkušenosti.

 

   
   

 

Jak program v praxi probíhá?

Program je rozdělen do čtyř fází.

V krátké přípravné fázi probíhá úvodní rozhovor, kdy s klienty prohovořím jejich přání a cíle a zaznamenám údaje nutné pro vystavení plánu, týkající se zdravotního stavu a jídelních zvyklostí a následně je proveden odběr krve. Specializovaná laboratoř vyhotoví rozbor vzorku krve, který pak doručím institutu MB.  Na základě laboratorních výsledků, Vámi uvedených údajů a cílů Vám bude vyhotoven osobní jídelní plán.

Vlastní přípravná fáze trvá pouhé dva dny, ale je poměrně náročná. Cílem je připravit tělo na změnu, která zavedením nového jídelníčku nastane. Je důležité ji dodržet a také podpořit vyprázdnění střev, aby se zabránilo návalům hladu.

   
   

Přísná (proměňovací) fáze trvá nejméně dva týdny (v případě, že nechcete měnit hmotnost), příp. tak dlouho, dokud nedosáhnete cílové hmotnosti. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že přísná fáze je opravdu přísná, není však nepříjemná. V této době je nutné se přesně držet stanoveného jídelníčku a neporušovat jej. Klienti si vybírají potraviny ze svého osobního seznamu a své pokrmy si připravují sami. Jí se třikrát denně, mezi jídly je nutné dodržet pětihodinovou pauzu, kdy se smí pít jen voda. Obavy z pocitu hladu v dlouhých pauzách jsou zbytečné, v plánech jsou potraviny, které příznivě působí na hladinu inzulínu v krvi, a tak k návalům hladu nebo nezvladatelných chutí nedochází. Jíst se smí ovšem jen potraviny a v takovém množství, které je uvedeno v plánu. Jídlo se připravuje bez tuku. Po čtrnácti dnech přísné fáze se musí tělu začít dodávat hodnotné, za studena lisované oleje.

V této fázi dochází ke kvalitativní přeměně metabolismu,  intenzivnímu spalování tuků a tím i regulaci tělesné hmotnosti a zlepšení zdravotního stavu.

V této fázi ovšem musíte zapomenout na alkohol, džusy, limonády, zákusky, čokoládu, cukr, řízky a jiná oblíbená jídla. Zapovězeny jsou např. i ovocné a bylinkové čaje, polotovary a hotová jídla a všechny chemické přísady.

   
   

V následné odlehčené (přechodové) fázi si do předepsaného jídelníčku pomalu zařazujete další potraviny, stále však je nutné zachovávat základní pravidla – např. pětihodinový odstup mezi jídly, každé jídlo se začíná bílkovinou, což je důležité pro udržení správné hladiny inzulínu v krvi, bílkoviny se během jednoho jídla nekombinují atd.

   
   

Po absolvování prvních tří fází by měl klient  v podstatě natrvalo zůstat ve  čtvrté, udržovací fázi, která začíná v okamžiku, kdy je klient spokojen se svou nově dosaženou hmotností a zdravotním stavem. Dodržování zažitých pravidel a stravovacích návyků umožní trvale udržet dosažené úspěchy.

   
   

Program metabolic balance® je vhodný v podstatě pro všechny, zúčastnit se ho nesmějí jen těhotné nebo kojící ženy a lidé s těžkými poruchami funkce ledvin a jater nebo pacienti užívající neuroleptika. Velmi vhodný je naopak pro ty, kteří trpí výše zmiňovaným metabolickým syndromem, v tomto případě může program pomoci výrazně zlepšit zdravotní stav.

 

   
   

Čím se program metabolic balance odlišuje od jiných dietních programů?

 

odrážka

Váš jídelní plán je Váš plán – je šitý „na míru“ s ohledem na substance, které v krvi přebývají nebo naopak chybí. Přijímáte přesně ty živiny, které Vaše tělo potřebuje, aby se látková výměna dostala do rovnováhy.

odrážka

hubnete pouze díky změně jídelníčku, bez hladovek a půstů, počítání kalorií nebo doplňků stravy a léků. Jediné kritérium pro výběr je působení daných potravin na látkovou výměnu a hormonální produkci. Tím aktivujete zdravý metabolizmus a podporujete přirozenou produkci inzulínu.

odrážka

na rozdíl od klasických diet, kdy tělo začne spalovat nejdříve vodu a svalovinu a až jako poslední v řadě tuky, program MB vede přímo k intenzivnímu spalování tuků

odrážka

přes značnou redukci váhy nedochází k tvorbě kožních záhybů -  chrání se svalová hmota a vazivo, odbourává se jen tuková tkáň a pleť  tak zůstává napjatá a krásná

odrážka

se známým jo-jo efektem se u této metody nesetkáváme!

odrážka

nesetkáváme se ani s únavou a podrážděností, často spojenou s dietními programy, naopak pozorujeme nárůst energie a výkonnosti, zlepšuje se i schopnost koncentrace a obnovuje se Vaše tělesná i psychická rovnováha

 

Program je vhodný pro ženy i muže ve všech věkových kategoriích a pro děti od 8 let.

V týdeníku Instinkt, čísle 23/VIII z 11.června 2009 vyšel zajímavý článek článek o metabolic balance®. Více zde: http://instinkt.tyden.cz/rubriky/zdravi/novinka-nejen-na-kila-dolu_82.html

Dne 4.11.2009 představila program metabolic balance® MUDr. Liptáková v pořadu Sama doma. Video se záznamem tohoto pořadu můžete najít zde

 

 Zaujal Vás program metabolic balance®?  Chcete se zúčastnit nezávazného informativního skupinového setkání, kde se dovíte podrobnosti o tomto programu?

Zanechte vzkaz a kontakt na Vás a my se Vám ozveme. (V případě preference individuální schůzky uveďte tuto informaci do vzkazu). 

   
     

 

   
       
   

Zkušenosti s programem metabolic balance®

Tato metoda již pomohla zhubnout řadě známých osobností, jako jsou např.

 

Vlastní zkušenost

Do programu jsem šla především s cílem zažít si ho sama na sobě, bez úmyslu výrazně zhubnout, spíše svou váhu stabilizovat. Aktuálně nadváhou sice netrpím, ale v minulosti jsem měla období, kdy jsem vážila o 10 kg víc a o svých pokusech nadbytečná těla shodit bych mohla napsat román. Vyzkoušela jsem na sobě ledacos, trápila se všemi možnými dietami, občas i půsty, vyzkoušela jsem různé dietní doplňky atd. Velmi důvěrně znám jo-jo efekt, ale i důsledky psychické pohody či nepohody na změny hmotnosti.

Program metabolic balance® mě nadchl, jen jsem se trochu obávala, jak zvládnu pětihodinové pauzy mezi jídly – jsem člověk, který má hlad téměř neustále, zvlášť odpoledne a večery bývaly vždy kruté a můj hlad občas nenasytitelný, což se ovšem vzápětí odrazilo na mé váze. Udržet si váhu, se kterou bych byla spokojená, bylo vždy spojeno s odříkáním si a hlídáním se a s přibývajícími roky to bylo stále obtížnější.

Moje obavy z hladu se ale vůbec nenaplnily, nepříjemný byl jen druhý den přípravné fáze, ale přísnou fázi jsem od počátku zvládala bez problémů. Hlad se pravidelně dostavoval až v závěru pětihodinové pauzy, kdy se blížil čas dalšího jídla. Mile mě překvapilo, že jsem neměla žádné chutě, netrápily mě ani myšlenky na jídlo. Od prvních dnů jsem cítila pozitivní změny, zmizely známé pocity útlumu a únavy především po obědě – naopak jsem si připadala příjemně lehká a nabitá energií. Postupně zmizely i zažívací problémy, zhubla jsem 2 kg, které jsem nabrala přes léto, podle metabolické váhy mi ubyla jednotka břišního tuku, obvod pasu se zmenšil, naopak mírně narostla svalová hmota. V současné době už mě netrápí ani problém se štěpícími se nehty, který jsem se snažila řešit víc jak rok. Vypít předepsané množství vody také nebylo těžké, už během prvních dnů se objevil už téměř neznámý silný pocit žízně. Dodržování jídelního plánu bylo snadné, velmi jednoduchá byla i příprava jednotlivých jídel – zabrala mi pár minut, až jsem litovala, že se podle programu nestravuje celá moje rodina J. Jen jsem se musela naučit jídla plánovat, dopředu si promyslet, co budu další den jíst, abych měla potřebné suroviny doma, příp. naporcované a zmražené maso včas rozmrazila a v případě potřeby si připravila oběd do krabičky s sebou. Naučila jsem se jíst pomalu, jídla vychutnávat a znovu jsem objevila přirozenou chuť potravin bez chemických úprav a přísad.

Trochu komplikované bylo jen vaření pro rodinu, mezi jídly se totiž nesmí jíst vůbec nic, tzn. ani ochutnávat! Ale i s tím jsem si dokázala poradit.

Aktuálně se nacházím ve čtvrté, udržovací fázi. Cítím se výborně a příští rok si určitě přísnou fázi zopakuji!

Na základě vlastní zkušenosti mohu program doporučit všem,  kteří chtějí:

odrážka

zlepšit svůj zdravotní stav

odrážka

upravit svou váhu (v případě potřeby je možno i přibrat!)

odrážka

snadným a příjemným způsobem svoji váhu stabilizovat

Aktualizováno 25. 2. 2019:

Díky programu Metabolic Balance mám i po 10 letech stále stejnou konfekční velikost!


 

 

   
         
   

Zkušenosti klientů

Obecně je možné říct, že všichni, kdo prošli nebo procházejí programem, se cítí podstatně lépe po zdravotní stránce. Hubnutí je poměrně rychlé a snadné a daří se dokonce i těm, u koho jiné metody nebyly vůbec úspěšné.  Opakovaně je možné pozorovat, že v průběhu programu:

odrážka

mizí únava, přibývá energie

odrážka

zlepšuje se kvalita pleti, mizí i ekzémy!

odrážka

dochází ke snížení krevního tlaku

odrážka

snižuje se hladina glukózy v krvi

odrážka

od prvních dnů dochází k odbourávání tukové tkáně

odrážka

postupně mizí otoky a bolesti nohou

 

Klienti kladně hodnotí nepřítomnost hladu a chutí na jídlo (především na sladké), stravování podle jídelního plánu je snadné a možnosti výběru jídel široké. Potraviny, které jsou v plánech, jsou většinou běžně k dostání v obchodech.  Příprava je poměrně jednoduchá, takže ji bez problémů zvládnou i pracovně vytížení klienti, jídla je možné připravit dopředu a vzít s sebou do zaměstnání nebo i na služební cestu.

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Úryvek z dopisu p. Róberta ze Slovenska:

 

Dobry den, pani Nekulová,

som v programe MB od 1.11.2016, daroval som si ho k 50. narodeninam a uz to tak zrejme ostane.

Musim „skromne“ poznamenat, ze od 1.11.2016 dodnes mam dolu 58 kg, od februara 2018 uz nemam ziadne lieky na vysoky krvny tlak (bral som ich 7 rokov), hodnoty cukru a cholesterolu v krvi sa vratili na spodne hranice normalu, zmizla chronicka unava a aj pelova alergia a ak si denne nemozem dat svojich 10-15km na bicykli, tak som nestastny.

Ten program je vsak dost drahy... z byvaleho kompletneho šatnika mi dodnes zostali iba ponožky, vsetko ostatne islo na charitu :-)

Zelam vela úspechov Vam aj Vasim klientom a ak niekto bude pochybovat... kludne mu mozte ukazat moje vysledky. Mal som v pase 138cm. Teraz mam 90. Pri vyske 196cm mam 100kg a citim sa skvele.

S pozdravom
Róbert , Slovensko

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Muž, 52 let

na konci programu - úbytek váhy 18 kg, původně vysoký krevní tlak nyní v normě i bez léků.

(Z dotazníku k programu metabolic balance):

1. Proč jste se rozhodl (a) právě pro program MB?

Dostal jsem informace od kamaráda, který absolvoval program MB. Jeho výsledky a reference mě zaujaly natolik, že jsem se rozhodl toto také absolvovat.

2. Cítil(a) jste v prvních dnech dodržování programu nějaké obtíže? Pokud ano, uveďte jaké.

Ne. Žádné.


3. Bylo pro Vás obtížné dodržovat jídelní plán? Pokud ano, uveďte, co konkrétně Vám dělalo největší problémy.

Pokud je aspoň trochu pevná vůle, tak větší obtíže nejsou. Nejdůležitější je zbavit se původních stravovacích návyků a začít dodržovat plán MB. A to bez ústupků,úlev a tzv. "hřešení". Pokud se toto zvládne, vysledky se brzo začnou dostavovat a je to potom obrovská motivace jít dál! Mně se toto podařilo.


4. Kromě úbytku váhy cítil(a) jste na sobě během přísné fáze programu nějaké
změny?

Ano. Výrazné zlepšení imunitního systému. A odložil jsem léky na tlak.


5. Uveďte míru své spokojenosti s kvalitou poradenských služeb (vysvětlení plánu, provázení programem, poradenství) známkou od 1 do 5:

1


6. Jste v závěrečné fázi programu. Jste spokojen(a) s dosaženým výsledkem (změna váhy a další)?

Ano velice spokojen. Jsem rád, že jsem tento program absolvoval. Vůbec jsem
nečekal, že program bude mít takový příznivý vliv i na zdravotní stav. Mrzí
mě jen to, že jsem program nepodstoupil již dříve.

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Paní Alena, 39 let

„Na programu mě zaujalo především to, že můj jídelní plán je jenom můj a vychází z individuálních výsledků rozboru krve. Myslím si, že každé tělo je jiné a co funguje u jednoho, nemusí fungovat u dalšího člověka. Jako většina žen i já jsem po dětech přibrala a nadbytečná kila se mě roky držela jako klíště.  Po několika týdnech účasti v programu jsem o 8 kg lehčí a hubnu dál. Cítím se dobře a moc mě těší, že si změny všimlo i moje okolí. Jsem nejen štíhlejší, ale i vitálnější, méně unavená a také podstatně lépe naladěná.“

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Muž, 46 let  (z dotazníku vyplněného 6 týdnů  po ukončení programu)

Pro program jsem se rozhodl, protože jsem díky své nadváze už měl i zdravotní problémy  -  vysoký tlak a zvýšenou hladinu cukru.
Na jídelní plán jsem si rychle zvykl, jen jeden den po zahájení přísné fáze jsem pociťoval mírný hlad.  Myslím si že jídelní plán je dostatečný, jídla se dají mezi sebou kombinovat, neměl jsem problém s dodržováním plánu. Za celou dobu jsem shodil 18 kilogramů. Musím konstatovat, že jsem měl obavu z toho, jak půjdou kila dolů, ale pokud se dodržují všechna
pravidla, tak  není problém. Pochopitelně je to také o vůli člověka se s celou situací poprat, protože jsem po bodu úpravy metabolismu občas měl různé chutě na „zakázané ovoce“, ale zvládl jsem to.

Postupně času jsem se cítil po fyzické i psychické stránce velice dobře, přestal jsem být podrážděný,  nadváha mi totiž právě po psychické stránce dělala velké starosti.  Upravil se mi krevní  tlak a hladina cukru, přestaly mě bolet klouby (kyčle a kolena). S poradenstvím jsem byl absolutně spokojen, poradkyně dokázala všechno jednoduše vysvětlit, když jsem něčemu v plánu nerozuměl, případný problém rozebrat a hlavně poradit jak dál.

Pokud bych znovu začal nabírat váhu, určitě si program rád zopakuji, ale zatím se mi přes všechna zhřešení váha drží.

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Žena,  43 let

Pro program jsem se rozhodla především z toho důvodu, že se jídelníček dělá přímo na míru určité osobě podle krevního rozboru a že slibuje úpravu metabolismu. Už jsem se pokoušela hubnout dříve jinými způsoby, ale přestože jsem se řídila doporučeními, po několika shozených kilogramech se úbytek váhy zastavil.

První týden po začátku programu se u mě dostavoval tak po čtyřech hodinách pocit hladu, později to přešlo.  Brzy jsem se cítila po fyzické stránce lépe. Zhubla jsem dle svého přání 10 kg.  Kromě úbytku váhy mě potěšily nové proporce – zvýraznil se mi pas J. Mám i lepší celkovou kondici, jsem méně unavená, vitálnější a pohyblivější.  S jídelním plánem i poradenstvím jsem byla velmi spokojená.  Program si chci alespoň jednou do roka ze zdravotních důvodů preventivně zopakovat.

 

   
   

Časté otázky a odpovědi

Nejčastější otázky a odpovědi na ně najdete zde:

 

   
       
   

Výsledky našich klientů

 

LZ (muž, 35 let)

na začátku programu

(30.11.2009)

na konci programu

(5.3.2010)

hmotnost (kg) 99 82
tuk (%) 29 17
břišní tuk 11 5
pas (cm) 99 85
boky (cm) 112 97
obvod stehna (cm) 68 59

 

JC(muž, 48 let)

na začátku programu

(18.1.2010)

na konci programu

(25.3.2010)

hmotnost (kg) 100 85
tuk (%) 25 18
břišní tuk 12 4
pas (cm) 108 95
boky (cm) 108 100
obvod stehna (cm) 63 59

 

RN (žena, 36 let)

na začátku programu

(18.1.2010)

na konci programu

(25.3.2010)

hmotnost (kg) 75 66
tuk (%) 30 22
břišní tuk 4 2
pas (cm) 80 72
boky (cm) 97 93
obvod stehna (cm) 64 61

 

   
         
   

   
   
 
   
         
       
   

Další služby

   
       
   

Psychologická poradna www.psycholog-poradna.cz

   
   

 

   
         
         
   

   
   
   
       
   

Program - ceník

   
       
   
       
       

Individuální program metabolic balance®

 

7 - 10 schůzek

11 000 Kč

 

     

Zahrnuje:

 • Základní vyšetření, vstupní poradenská konzultace.

 • Sestavení a vyhodnocení individuálního jídelního plánu na základě laboratorních výsledků (krevní rozbor provádí externí laboratoř, není v ceně programu).

 • Následné pravidelné poradenství během účasti na programu až do 4. fáze včetně tělesné analýzy - po dobu maximálně jednoho roku. Poradenství probíhá osobně, příp. i telefonicky nebo emailem – záleží na volbě a možnostech klienta.

 • Rady a informace podle potřeby klienta v průběhu celého programu.

 • Řešení aktuálních problémů i mimo termíny konzultací (telefonická „horká linka“).

 • Poradenství s výběrem, nákupem a upravováním potravin.

 

 

 

 

Skupinový program metabolic balance® poradenství pro skupinu

 

7 - 10 schůzek

10 000 Kč

(2 - 5 osob)

     
 
 • Půlroční program pro úpravu metabolizmu a váhy včetně osobního jídelního plánu pro celé období.

 • Probíhá v pevně stanovených termínech, po domluvě.

 

     

Individuální informační schůzka k programu metabolic balance®

(v případě vstupu do programu MB je tato částka odečtena z celkové

ceny programu)

 

 

60 minut

 

500 Kč

 

Veřejná informační schůzka k programu metabolic balance®

(kapacita max. 6 osob, vždy v předem určeném termínu)

 

60 minut

zdarma

       
Další jednotlivá konzultace (nad rámec balíčku)  

60 minut

500 Kč

       
Odběry ve smluvní laboratoři SYNLAB (klient jako samoplátce)     710 Kč
       
Odběry ve smluvní laboratoři Medila  (klient jako samoplátce)     821 Kč
       

Odběry v jiné laboratoři (klient jako samoplátce)

   

cca 1 400 Kč

   
         
    Nepřehlédněte:
 • Cena programu je konečná – není potřeba dokupovat žádné další produkty (umělé výživy, doplňky stravy apod.). Bližší informace o platebních podmínkách Vám ráda předám na osobní konzultaci.

 • Váš plán můžete používat a vracet se k němu po celý život.

   
         
   

Ilustrační foto: Zdroj - Internet 

   
         
   

   
         
         
         
         
         
 
 

metabolic balance ® brno

komplexní program úpravy metabolismu

 

nekulova.iva@post.cz

+420 603 887 434